ΦόρουμΦόρουμ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πρόσφατα Θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Manny Calavera

Poexania

ROCK-DINOSAUR

giorgos bookhunter

ΛΕΩΝ

metalminer

spiral architect

Hieronymus

AlexD

megadave

Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα

Μοιραστείτε | 

Οικονομική εξόρμηση για την ενίσχυση του ΠΑΣΟΚ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Redfly
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Οικονομική εξόρμηση για την ενίσχυση του ΠΑΣΟΚ    Παρ Ιουλ 08, 2011 9:54 am

Από το http://redwildwind.blogspot.com/2011/07/blog-post_9221.html

Οχι δεν είναι πλάκα! Το ΠΑΣΟΚ εδώ και αρκετό καιρό κάνει οικονομική εξόρμηση Αλλά γιατί να σας τα λέω εγώ. Διαβάστε τα μόνοι σας! Προσοχή η ανάγνωση γίνεται με δική σας ευθύνη. Το blog δεν φέρει καμιά ευθύνη για τυχόν επιπτώσεις στο άμεσο περιβάλλον σας! alien

elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://redflyplanet.blogspot.com
Manny Calavera
Τεράστιος Σχολιαστής
Τεράστιος Σχολιαστής

Αριθμός μηνυμάτων : 479
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011
Τόπος : Dunwich

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οικονομική εξόρμηση για την ενίσχυση του ΠΑΣΟΚ    Παρ Ιουλ 08, 2011 10:37 am

ρε συ ειλικρινα σκιζεται η καρδια μου

εγω λεω στις εκκλησιες να επαναφερουν τον δισκο, υπερ πασοκ αυτη τη φορα

επισης να μαζεψουμε και κανα παλιο ρουχο να τους το στειλουμε, ολα στους αφγανους τα δινουμε, ενω υπαρχουν πρασινοι συμπολιτες μας που υποφερουν

εγω μισθο δεν περνω, αλλα θα δωσω την επομενη αμοιβη μου στο γιωργακη για να σωσει τη χωρα

και δεχομαι να φορολογηθω επιπλεον ως πολιτης! μια αυξηση στο ΦΠΑ επιβαλλεται (Φορος Πασοκικης Ανασυγκροτησης)

Επισης μπορουμε να θεσπισουμε το πασοκοσημο ή το πασοκοπαραβολο σε ολες τις συναναστροφες του Ελληνα με το δημοσιο (θες αντιγραφο της φορολογικης σου δηλωσης? Πλερω ενα πασοκοπαραβολο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Οικονομική εξόρμηση για την ενίσχυση του ΠΑΣΟΚ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
γλόμπερς forum :: Πολιτική-Κοινωνικά θέματα :: Πολιτική Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: