γλόμπερς forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πρόσφατα Θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Manny Calavera
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
Poexania
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
ROCK-DINOSAUR
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
giorgos bookhunter
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
ΛΕΩΝ
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
metalminer
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
spiral architect
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
Hieronymus
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
AlexD
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
megadave
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_lcapΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Voting_barΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Vote_rcap 
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Κανένας

 

 ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011

Πήγαινε κάτω 
+2
yiokyiok
ΛΕΩΝ
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΛΕΩΝ
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
ΛΕΩΝ


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Points : 176
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011
Ηλικία : 61

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 2:04 am

Διαβαζοντας τα πρωτα αποτελέσματα των φοιτητικων εκλογων ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ μετα το μνημονιο
ενα βαθυτατο απογοητευτικο κυμα με κατεκλεισε:
ανοδος ΔΑΠ ,ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΤΩΣΗ Η ΠΑΣΠ,
ΠΣΚ στασιμη με ελαχιστη ανοδο καπου καπου


ΜΗΠΩΣ ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΛΑΤΕΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ,ΝΑ ΦΤΩΧΟΠΟΙΕΙΘΕΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ Ο ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ,
ΝΑ ΓΙΓΑΝΤΩΘΕΙ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ,ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΑΥΤΟΣ ΤΩΝ ΧΑΧΟΛΩΝ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΤΑΞΗΣ;
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΗΣ ΑΥΤΗ Η ΠΛΕΜΠΑ ΤΩΝ ΗΛΙΘΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛ.ΛΑΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10ΕΤΙΕΣ

(Ριχτε μου μπινελικια σφοι γιατι εχω φρικαρει απο καταθλιψη-πειτε μου πωσ η κατασταση στα ΑΕΙ -ΤΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ οπωσ δειχνουν τα αποτελεσματα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yiokyiok
Κάτι πάει να γίνει
Κάτι πάει να γίνει



Αριθμός μηνυμάτων : 36
Points : 76
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 2:26 am

«Σταθεροί» ήταν και φέτος οι ρουσφετολογικοί μηχανισμοί της ΔΑΠ και της ΠΑΣΠ, με αποκορύφωμα τη Νομική της Αθήνας, όπου η ΔΑΠ έδινε 20 ευρώ για μία ψήφο! Το «φαινόμενο» παρατηρήθηκε και σε άλλες σχολές. Η ΔΑΠ και η ΠΑΣΠ δεν ξέχασαν να «παρέμβουν» στη διαδικασία, είτε προσπαθώντας να βάλουν να ψηφίσουν κάποιοι που δεν ήταν γραμμένοι στους καταλόγους, είτε μοιράζοντας σημειώσεις για μαθήματα. Στην ΑΣΟΕΕ, όπου η τελευταία κάλπη άνοιξε στις 11 το πρωί(!), είχαν στήσει μηχανισμό παράδοσης σημειώσεων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yiokyiok
Κάτι πάει να γίνει
Κάτι πάει να γίνει



Αριθμός μηνυμάτων : 36
Points : 76
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 2:28 am

Στο Πάντειο υπήρχαν στα ψηφοδέλτια της ΠΑΣΠ ονόματα φοιτητών, οι οποίοι δεν είχαν καν ρωτηθεί αν θέλουν να συμμετάσχουν, ενώ στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης οι δυνάμεις της ΔΑΠ άνοιγαν τους φακέλους και έλεγχαν τι ψήφισαν οι σπουδαστές πριν τους ρίξουν στην κάλπη! Μάλιστα, τους τόνιζαν πως εάν δεν έχουν ψηφίσει ΔΑΠ θα έχει γίνει κάποιο λάθος! Στο Πολυτεχνείο στα Χανιά η ΠΑΣΠ «χρησιμοποίησε» το κόλπο της «αλυσίδας», ενώ στην Κοινωνική Θεολογία της Αθήνας τα λευκά καταγράφτηκαν υπέρ της πρώτης δύναμης.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΛΕΩΝ
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
ΛΕΩΝ


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Points : 176
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011
Ηλικία : 61

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 3:21 am

σχωρα με εχω 30 χρονια μακρυα απο τα πανεπιστημια!!!!!!!

εχω χασει επεισοδια.....

παω για τα χαπια μου κι μια εκτονωση με το γιο στο PRO11 !!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalminer
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα



Αριθμός μηνυμάτων : 128
Points : 179
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 4:26 am

Tα λευκά πάντα πάνε υπερ πρώτου.Μήπως εννοείς τα άκυρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faros
Κάτι πάει να γίνει
Κάτι πάει να γίνει
faros


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Points : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 19, 2011 11:38 am

Μμμμ ... ώστε έτσι, έ ;
Κι είχα κι εγώ την απορία: Πως και δεν ασχολείται κανένα, μα κανένα παπαγαλάκι με τις φοιτητικές - σπουδαστικές εκλογές !
Παρά μόνο ο εκπρόσωπος της ΝΔ, είπε ότι πήγαν καλά οι γαλάζιοι (βλέπε μαύροι) φοιτητές ...

Φαίνεται, αυτά τα φαινόμενα (που φυσικά δεν είναι ούτε πρωτοφανέρωτα, ούτε θα είναι τα τελευταία) είναι γνωστά τοις πάσι ...

Τελικά, με τέτοιες συνθήκες πραγματικής νοθείας, το ποσοστό της ΠΚΣ αποτελεί ΘΡΙΑΜΒΟ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalminer
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα



Αριθμός μηνυμάτων : 128
Points : 179
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 5:53 am

η ΠΚΣ πήρε 2886 ψήφους λιγότερους απ'ότι το 2010 (10924). Με άλλα λόγια έχασε το 2886/10924=26% της δυναμής της. Ενας στους τέσσερις που την ψήφισαν πέρυσι την έκανε με ελαφρά, πράγμα που μόνο... θρίαμβο δεν συνιστά και που θα έπρεπε να απασχολήσει πολύ κόσμο σχετικά με το ΜΑΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faros
Κάτι πάει να γίνει
Κάτι πάει να γίνει
faros


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Points : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 8:13 am

Αγαπητή μου metalminer,
Κι εσύ κι οι όμοιοί σου, δεν καταλαβαίνετε ένα πολύ απλό πράγμα.
(ίσως επειδή είναι πολύ απλό, δεν το καταλαβαίνετε)

Δεν έχασε η ΠΚΣ ... Δεν έχασε το ΜΑΣ ...
Το φοιτητικό κίνημα έχασε ...

Ξυπνάτε επειτέλους !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalminer
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα



Αριθμός μηνυμάτων : 128
Points : 179
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 3:51 pm

Α. Δεν είμαι αγαπητή, αλλά αγαπητός. Εκτός και αν το μεταμοντέρνο μπήκε και στο ΚΚΕ και αλληλοαναγγελόμαστε στο θυληκό για λόγους αντισεξισμού.

Β. Ποιός είμαι εγώ και ποιοί οι όμοιοι μου;

Γ. Δεν ξέρω αν και κατα πόσο έχασε το φοιτητικό κίνημα στην προκειμένη. Η ΠΚΣ φέτος έδειξε κατα την γνώμη μου πολύ υποτιμητική στάση απέναντι στους φοιτητικούς συλλόγους, πράγμα που δεν της βγήκε. Το να μπαίνεις μαζικά σε συνελεύσεις και να αποχωρείς στο πεντάλεπτο για να διαλύσεις τις ΓΣ μόνο και μόνο για να υποτιμήσεις τις διαδικασίες δεν δείχνει και πολύ "κινηματική" στάση! Και το γεγονός οτι την στιγμή που το ΚΚΕ κοντεύει να διπλασιάσει τα ποσοστά του σε σχέση με το 2009, το γεγονός οτι η ΠΣΚ τρώει τέτοιο στραπάτσο δύο αποτελέσματα μπορεί να έχει στους ΚΚΕδες: είτε να δουν τι πραγματικά πήγε στραβά, είτε να τα φορτώσουν σε αυτούς που... "δεν καταλαβαίνουν" όπως κάνεις εσύ. Υποτίθεται οτι ο κομμουνιστής κάνει την αυτοκριτική του και μαθαίνει απο τα λάθη του. Αλλά που, όταν μπαίνει ο κομματικός πατριωτισμός μέσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faros
Κάτι πάει να γίνει
Κάτι πάει να γίνει
faros


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Points : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠαρ Μάης 20, 2011 8:51 pm

Α. Γράψε λάθος ... αγαπητέ !
(ξέφυγε, κι όταν το είδα, δεν είχα τον τρόπο να το διορθώσω)

Β. Όλοι εσείς που αντί να έχετε πρόβλημα με το σύστημα που κοντεύει να διαλύσει τη χώρα (αν δεν την έχει διαλύσει ήδη), εσάς το μοναδικό σας πρόβλημα είναι το ΚΚΕ και οι Οργανώσεις του.

Γ. Η ΠΚΣ και το ΜΑΣ, πασχίζει να δώσει στο Φοιτητικό (και σπουδαστικό) Κίνημα την ποιότητα που του πρέπει. Να αγωνίζεται για τα δικαιώματα των φοιτητών (και σπουδαστών), κατά την διάρκεια των σπουδών, αλλά και για το μέλλον και όχι να το μετατρέψει - όπως κάνουν όλες οι άλλες παρατάξεις - σε "εκδρομικό ή διασκεδαστικό σύλλογο" !
Ας μην ξεχνάμε, ότι πολλοί νέοι δεν ψηφίζουν με πολιτικό κριτήριο, αλλά έχουν στο νού τους και την καλοπέραση, καθώς και το πως να περνάνε πιο εύκολα τα μαθήματα που χρωστάν ... Κατάλαβες ; Πιστεύω ναι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalminer
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα



Αριθμός μηνυμάτων : 128
Points : 179
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΣαβ Μάης 21, 2011 12:01 am

Aν νομίζεις, και πιστεύεις ειλικρινά, οτι δεν έχω πρόβλημα με το Σύστημα αλλά μόνο με το ΚΚΕ, τι να πω... Αν μη τι άλλο, ο λόγος που ασχολούμαι με το ΚΚΕ εν πρώτις είναι η θέληση μου να βάλω ένα λιθαράκι στην καλυτέρευση του. Δεν είναι όλες οι κριτικές πολεμικές ξέρεις. Αλλά το κακό είναι οτι στο ΚΚΕ δεν σας μαθαίνουν να δέχεστε την κριτική. Είναι "ή 100% συμφωνών ή εχθρός". Ε, δεν πάει έτσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
faros
Κάτι πάει να γίνει
Κάτι πάει να γίνει
faros


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Points : 38
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΣαβ Μάης 21, 2011 1:58 am

Αααα, κοίτα, δεν σε ξέρω ... οπότε δεν πιστεύω τίποτα ... Με παρεξήγησες ...
Εγώ απαντώ στο "πνεύμα" των σχολίων ...
Δεν είναι προσωπικό το θέμα ... αν χρησιμοποιώ το δεύτερο πρόσωπο είναι χάριν του διαλόγου !

Φυσικά και ΔΕΝ σε θεωρώ εχθρό ! Αλλοίμονο !

Και, την κριτική, φυσικά όχι μόνο απλά την δεχόμαστε, αλλά και την επιζητούμε.

Μια μικρή παρατήρηση, αν μου επιτρέπεις.
Κριτική χωρίς συγκερκριμένες προτάσεις προς θετική κατεύθυνση, πολλές φορές εκλαμβάνεται ως πολεμική και μάλιστα αδιέξοδη πολεμική.
Αυτή, είναι, η δική μου κριτική ...
Αν θέλεις την συμμερίζεσαι, αν όχι ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Manny Calavera
Τεράστιος Σχολιαστής
Τεράστιος Σχολιαστής
Manny Calavera


Αριθμός μηνυμάτων : 479
Points : 633
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011
Τόπος : Dunwich

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 11:05 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hieronymus
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
Hieronymus


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Points : 130
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011   ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 EmptyΠεμ Μάης 26, 2011 12:36 am

Manny Calavera έγραψε:
https://www.dailymotion.com/video/xiu8k9_yyy-yyyy-yyyy-yyy-yyyyyyy-yyyyyyy-2011_news#from=embed

αυτο το εχετε δει?!?!?!

Και σκεψου οτι αυτα τα παραπληγικα, μπουνταλαδικα μοσχαρια μετα απο λιγα χρονια πιθανως, να κυβερνουν τη Ελλαδα, απο διαφορετικα ποστα,αναλογα με το που θα τα προωθησουν.

Αστειευομαι φυσικα! Γεννημενοι ηγετες ειναι τα παλικαρια μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tro-ma-xtikio.blogspot.com
 
ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Στοιχεία για την ανεργία(απο in.gr 11/5/2011)
» ALICE COOPER ΝΕΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2011
» Alice Cooper Halloween Horror Nights 2011 Announcement

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
γλόμπερς forum :: Πολιτική-Κοινωνικά θέματα :: Πολιτική Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: