γλόμπερς forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πρόσφατα Θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Manny Calavera
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
Poexania
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
ROCK-DINOSAUR
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
giorgos bookhunter
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
ΛΕΩΝ
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
metalminer
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
spiral architect
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
Hieronymus
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
AlexD
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
megadave
Τελικός champion's league Vote_lcapΤελικός champion's league Voting_barΤελικός champion's league Vote_rcap 
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Κανένας

 

 Τελικός champion's league

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlexD
Moderator
Moderator
AlexD


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Points : 109
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

Τελικός champion's league Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικός champion's league   Τελικός champion's league EmptyΠαρ Μάης 27, 2011 2:12 pm

Ματσάρα το σημερινό, εγώ που δεν πολυβλέπω μπάλα, πολύ φχαριστιέμαι την ατμόσφαιρα του καφενείου κι ενός τέτοιου τελικού. Μου τη δίνει βεβαίως ο κοιμισμένος Θεοφιλόπουλος, εδώ είναι που αναπολώ τον υπέρτατο Μανώλη Μαυρομάτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aleksandrosdelarge.blogspot.com/
Sartiv
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
Sartiv


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Points : 88
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

Τελικός champion's league Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικός champion's league   Τελικός champion's league EmptyΚυρ Μάης 29, 2011 5:39 am

Και τελικα με απογοητευσε η Μανστεστερ, κατεβηκε και με λαθος τακτικη...

Οι Αγγλοι επρεπε να παιξουν με περισσοτερη υπομονη (πχ πασες πισω απο το κεντρο ωστε να συνηθισουν τη κατοχη και οι παικτες της Μπαρτσα να αναγκαστουν σε καποιο σημειο να σταματησουν να κυνηγησουν), οχι με αντεπιθεσεις κ μακρινες μπαλιες.

Μπραβο στη Μπαρτσα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Moderator
Moderator
AlexD


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Points : 109
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

Τελικός champion's league Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικός champion's league   Τελικός champion's league EmptyΚυρ Μάης 29, 2011 10:10 am

δεν ξέρω, έτσι όπως παίζαν, μου φάνηκε ότι δεν μπορούσε να κρατήσει για πολύ ώρα η Μάντσεστερ. Αυτή η εκνευριστική κυκλοφορία της μπάλας απ' την Μπάρτσα σου σπάει τα νεύρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aleksandrosdelarge.blogspot.com/
ΛΕΩΝ
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
ΛΕΩΝ


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Points : 176
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011
Ηλικία : 61

Τελικός champion's league Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικός champion's league   Τελικός champion's league EmptyΔευ Μάης 30, 2011 10:44 am

εχω μια υποψια για την Μπαρτσα ...
αυτο με το συκωτι του Αμπινταλ , σε συνδιασμο με την απιστευτη 90λεπτη τρεχαλα ολων

κατι μοιριζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τελικός champion's league
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
γλόμπερς forum :: Σπόρ-Χόμπυ-Αθλητικά :: Αθλητικά-
Μετάβαση σε: