γλόμπερς forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Πρόσφατα Θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Manny Calavera
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
Poexania
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
ROCK-DINOSAUR
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
giorgos bookhunter
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
ΛΕΩΝ
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
metalminer
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
spiral architect
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
Hieronymus
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
AlexD
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
megadave
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_lcapΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Voting_barΕνα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Vote_rcap 
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Κανένας

 

 Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elva
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
Elva


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Points : 104
Reputation : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011

Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα!   Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! EmptyΣαβ Μάης 28, 2011 1:13 pm

Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Kvinna


-Ελα Σοφουλα μου. Ειμαι ενα πτωμα! Απο το Συνταγμα γυρισα καλη μου. Οχι δεν σας ειδα, δεν κατεβηκες εσυ χθες μετα τη δουλεια;
.................................................
-Ναι, εβρεχε το ξερω και εμεις λεγαμε να μη παμε, αλλα να σου πω τι θα λενε οι αλλοι μετα; Να μας παρουν στο ψιλο οι....Κουκουεδες γειτονες; Θελεις να μας δουν εξω και να μου πεταξουν μετα: "Αααα, δεν κατεβηκατε τελικα στο Συνταγμα, ετσι;"
...............................................................
Μεταξυ μας Σοφια μου εχουμε βρει το διαολο μας, να τρεχουμε καθε απογευμα εκει. Εχω, ηδη, κουραστει, εχω ...αγανακτησει, κι εγω, βεβαια, αλλα πηγαινω, εστω και...ρακος, ετσι για να τους τη…βγω, να μη λενε δλδ οτι εμεις ειμαστε ολο στο ….καναπε, ενω αυτοι τρεχουν καθε λιγο και λιγακι στους δρομους.
...................................................................
-Ναι καλε, κι εγω ετσι πιστευω. Μας ζηλευουν, εμας μας δειχνουν τα καναλια, ενω αυτοι και χιλιαδες να μαζευτουν σε συγκεντρωσεις που κανουν, κανενα καναλι δεν τους προβαλλει! Αυτοι δεν ξερουν καλε ουτε τι θα πει..."τουητερ" και ... "μπλακμπερυ", ποσο μαλλον να τα χρησιμοποιησουν, οπως κανει ολος ο υπολοιπος κοσμος !
..................................................................
-Μα σου λεω αναγκαστηκα και πηρα τελικα ενα ...smartphone..Μη φανταστεις τιποτα ακριβο, αλλα ολοι εχουν ενα στο γραφειο! Μεχρι και η ...βλαχαρα που ηρθε πριν ενα μηνα εχει παρει, εγω θα εμενα πισω; Α σιχτιρει κατεβηκαν απ τα χωρια και ξερουν και τα.. smartphone!
...................................................................
-Τ ακουσα, τ ακουσα. Αλλα δεν ξερω τι θα ψηφιζα σε περιπτωση εκλογων! Δε μου λες, προσεξες αυτα που ειπε και φορουσε χθες στη τηλεοραση η ..Ντορα, που παρεπιμπτοντως εχει γινει στυλακι, καλε; Μιλησε «για τον πατριωτισμό της δικής μας εποχής και την εικονα ντροπης της Ελλαδας... »
.............................................................................
-Οχι, βρε συ, λαθος θα καταλαβες, δεν αναφεροταν στη Δεξια..Μπα, δεν νομιζω. Ειτε για τους ναυτεργάτες τα ειπε, ειτε για τους δημοσιους υπαλληλους με τα επιδοματα και τις αδειες, ενω βαρανε μυγες στα γραφεια τους...Λες ομως να ηταν για το Πασοκ και να μη καταλαβα παλι;



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stovoreiostereomatiselva.blogspot.com/
ΛΕΩΝ
Πήρες Φόρα
Πήρες Φόρα
ΛΕΩΝ


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Points : 176
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2011
Ηλικία : 61

Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα!   Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! EmptyΔευ Μάης 30, 2011 1:08 am

lol!

xaxaxaxaxa ΕΤΣΙ!! ΕΤΣΙ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Moderator
Moderator
AlexD


Αριθμός μηνυμάτων : 91
Points : 109
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2011

Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα!   Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα! EmptyΔευ Μάης 30, 2011 6:49 am

Very Happy Very Happy Very Happy σωστή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aleksandrosdelarge.blogspot.com/
 
Ενα ...ελαφρως..."αγανακτισμένο" τηλεφώνημα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
γλόμπερς forum :: Τέχνη-Μουσική-Λογοτεχνία :: Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: